Фестивал студената Универзитета уметности у Београду

estumUU

Позивамо све заинтересоване студенте Факултета ликовних уметности и Факултета примењених уметности у Београду да се пријаве на конкурс за изложбу у оквиру фестивала ФЕСТУМ 2021 године.

Тема овогодишњег Фестума је ИДЕНТИТЕТ.

Пропозиције конкурса

На конкурс су позвани сви студенти основних, мастер и докторских академских студија, студенти ФЛУ И ФПУ.

Пријава

Пријава треба да садржи:
Име и презиме, годину студија, одсек, назив (или кратки концепт) рада, избор од максимум пет радова од којих :
Највећа могућа димензија слике, цртежа, графике, фотографије, или плаката – 300×200цм
Највећа могућа димензија скулптуре – 150 x 150 x 150 цм
Радове и потребну визуелну документацију послати у једном ПДФ формату, не већем од 25МБ.
Видео и аудио радови су подједнако добродошли.

На конкурс се можете пријавити са радовима који су настали у последње две године.
Пријаве шаљите искључиво електронским путем на мејл адресу festumkonkurs@gmail.com

Рок

Рок за слање радова 15.11.2021. (закључно са 15. новембром до поноћи)
Непотпуне пријаве и пријаве које стигну након истека рока неће бити узете у обзир.

Након селекције пријава изабрани студенти ће бити контактирани.

За додатне информације пишите на мејл: festumkonkurs@gmail.com