Отворен конкурс за ЕРАЗМУС+ КА 103 мобилности студената, наставног и ненаставног особља

erasmus logo orig

Расписан је нови јавни позив за мобилност студената, наставног и ненаставног особља у оквиру Еразмус+ програма мобилности кључне акције 103. Детаљне информације о условим и правилима конкурса су на линковима испод.

Пријаве се до назначених рокова подносе Канцеларији за међународну сарадњу Факултета примењених уметности на е-мejл адресу: international.relations@fpu.bg.ac.rs

Позив се односи на:

1. Мобилност студената у сврху студирања

Рок за пријављивање: 22. септембар 2021.

Установе на које је могуће пријављивање:

1. Мобилност студената у сврху обављања студентске праксе

Рок за пријављивање: 22. септембар 2021.

Студентска пракса може да се реализује у институцијама/организацијама у државама чланицама Европске уније, Исланду, Лихтенштајну, Норвешкој, Македонији и Турској. Студент је у обавези да самостално контактира институцију/организацију у којој ће обављати праксу, договори програм рада и добије прихватно писмо.

1. Мобилност запослених у сврху извођења наставе и похађања обуке

Рок за пријављивање: 10. октобар 2021.