20. Фестивал студентског филма / Транзиција

TRANZICIJA

Фестивал је организован од стране студената Катедре за Менаџмент и продукцију позоришта, радија и културе (Факултет драмских уметности), и већ годинама окупља студенте и филмске ентузијасте – приказујући филмска остварења са академија и уметничких школа широм света. Пројекат се реализује у сарадњи са Југословенском Кинотеком, а уз подршку Министарства културе и информисања Републике Србије.

Осим богатог главног програма, неизоставна компонента овогодишњег ФСФ-а је његов пратећи програм, који је повод нашег обраћања.  Пратећи програм 20. Фестивала студентског филма конципиран је у форми мултимедијалне изложбе визуелних уметности, која настоји да, кроз различите уметничке форме, прикаже визију транзиције (кровне теме фестивала) – са циљем испитивања непрекидних промена које су интегрални део наших живота, али и њихових последица.

Реализација изложбе планирана је за период од 1-15. октобра 2022. године.

За све додатне информације, можете писати на мејл mila09.miljkovic@gmail.com

ЛИНК ЗА ПРИЈАВУ: https://forms.gle/9uJCWzcwgkohTxft9