Одбрана мастер радова у фебруарском испитном року школске 2021/2022

OMR

Факултет примењених уметности у Београду обавештава да je заказанa одбрана завршног рада на мастер академским студијама студената:

Конзервација и рестаурација

• Никица Видојевић

Мина Јовић, доц., председница Комисије
    мр Тијана Лазић, доц., ментор
    мр Радомир Самарџић, ред. проф., члан Комисије

Одбрана  ће се обавити на ФПУ у Београду, Краља Петра 4,  11.02.2022. године, са почетком у 11.00 сати, у просторијама одсека Конзервација и рестаурација.

Због актуелне епидемиолошке ситуације одбране ће обавити само у присуству студената  и чланова Комисије.

• Катарина Станојевић

Мина Јовић, доц., председница Комисије
    мр Тијана Лазић, доц., ментор
    мр Радомир Самарџић, ред. проф., члан Комисије

Одбрана  ће се обавити на ФПУ у Београду, Краља Петра 4,  11.02.2022. године, са почетком у 11.30 сати, у просторијама одсека Конзервација и рестаурација.

Примењено сликарство

• Теодора Павковић

Факултет примењених уметности у Београду обавештава да je заказанa одбрана завршног рада на мастер академским студијама студенткиње:

мр Јелена Минић Мрђен, доц., председница Комисије
    мр Мирослав Лазовић, ред. проф., ментор
    мр Никола Божовић, ванр. проф., члан Комисије

Одбрана  ће се обавити на ФПУ у Београду, Краља Петра 4,  07.02.2022. године, са почетком у 11.00 сати, у Амфитеатру Факултета.

Због актуелне епидемиолошке ситуације одбранa ће обавити само у присуству студенткиње  и чланова Комисије.

Дизајн ентеријера

• Јефимија Митић

Младен Врачевић, доц., председник Комисије
    мр Александар Мијатовић, ред. проф., ментор
    др Слободан Мишић, ванр. проф., члан Комисије

Одбрана  ће се обавити на ФПУ у Београду, Слободанке Данке Савић 21,  22.02.2022. године, са почетком у 11.00 сати, у просторијама одсека Унутрашња архитектура и дизајн намештаја .

Због актуелне епидемиолошке ситуације одбранa ће обавити само у присуству студенткиње и чланова Комисије.

Графички дизајн

• Ива Првуловић

Зоран Блажина, ред. проф.,председник Комисије
    Милош Илић, ванр. проф., ментор
    Славимир Стојановић, доц., члан Комисије

Одбрана  ће се обавити на ФПУ у Београду, Косанчићев венац 29,  24.02.2022. године, са почетком у 13.30 сати, у просторијама модула Графички дизајн.

Керамика

• Анђелина Радошевић

мр Игор Милићевић, ванр. проф., председник Комисије
    мр Мирољуб Драмићанин, ред. проф, ментор
    др Бојан Јокић, ванр. проф., члан Комисије

Одбрана  ће се обавити на ФПУ у Београду, Краља Петра 4,  18.02.2022. године, са почетком у 12.00 сати у наставничкој канцеларији.