Конкурс за мобилност у оквиру CEEPUS мрежа за академску 2023/24. годину

program ceepus

Отворен је конкурс за пријaву CEEPUS мрежних кандидата за академску 2023/24. годину

Студенти и наставно особље са државних високошколских установа из Р. Србије могу да се пријаве за мобилности у оквиру одобрених CEEPUS мрежа у академској 2023/24. години.

Кандидати који су заинтересовани да размену спроведу у зимском семестру 2023/24. године пријаву могу поднети до 15. јуна 2023. године. Рок за подношење пријава које ће се спроводити у летњем семестру академске 2023/24. године је 31. октобар 2023. године, а кандидати се обавештавају да ће поједине националне CEEPUS канцеларије објавити засебан позив за пријаву мобилности у летњем семестру.

Детаљније информације о самом CEEPUS програму, условима за учешће кандидата, начину пријаве као и остали битни подаци, се могу се пронаћи на веб-сајту Фондације Темпус, на главном порталу програма ceepus.info (посебно у одељку HOW).