РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА

Септембарски 2 испитни рок ОАС
школске 2020/21. године

понедељак

06.09.2021.

08:00

Историја уметности 4
Весна Круљац

Краља Петра 4, учионица 15

12:00

Историја дизајна
Александар Чучковић

Краља Петра 4, професорска канцеларија

10:00

Архитектонски склопови 1
Драган Манојловић

Слободанке Данке Савић 21

10:00

Архитектонски склопови 2
Драган Манојловић

Слободанке Данке Савић 21

уторак

07.09.2021.

10:00

Савремена архитектура
Владимир Мако

Краља Петра 4, учионица 15

среда

08.09.2021.

08:00

Историја уметности 3
Весна Круљац

Краља Петра 4, учионица 15

10:00

Методика ликовног васпитања и образовања
Кристинка Селаковић

Краља Петра 4, професорска канцеларија

11:30

Енглески језик 1
Александар Вулетић

Карађорђева 15, учионица 4

11:30

Енглески језик 2
Александар Вулетић

Карађорђева 15, учионица 4

четвртак

09.09.2021.

09:00

Хришћанска иконографија
Милан Просен

Краља Петра 4, учионица 15

петак

10.09.2021.

10:00

Српска уметност 20. века
Весна Круљац

Краља Петра 4, професорска канцеларија

12:00

Психологија
Слободан Марковић

Краља Петра 4, учионица 15

понедељак

13.09.2021.

09:00

Историја уметности 1
Милан Просен

Карађорђева 15, учионица 4

10:00

Развој фотографског медија
Владимир Татаревић

Косанчићев венац 29, учионица 11

уторак

14.09.2021.

09:00

Историја уметности 2
Милан Просен

Карађорђева 15, учионица 4

среда

15.09.2021.

10:00

Педагогија
Ивица Радовановић

Карађорђева 15, учионица 4

10:00

Нацртна геометрија
Слободан Мишић

Слободанке Данке Савић 21

четвртак

16.09.2021.

10:00

Перспектива
Слободан Мишић

Слободанке Данке Савић 21

петак

17.09.2021.

10:00

Технологија керамике 1
Бојан Јокић

Краља Петра 4

10:00

Технологија керамике 2
Бојан Јокић

Краља Петра 4

10:00

Технологија материјала 2
Ирена Живковић

Краља Петра 4, учионица 15

10:00

Познавање материјала 1
Ирена Живковић

Краља Петра 4, учионица 15

10:00

Познавање материјала 2
Ирена Живковић

Краља Петра 4, учионица 15

11:00

Драмски позоришни правци 1

Краља Петра 4, професорска канцеларија

10:00

Технологија материјала 1
Ирена Живковић

Краља Петра 4, учионица 15

12:00

Драмски позоришни правци 2

Краља Петра 4, професорска канцеларија

субота

18.09.2021.

12:00

Историја филма
Александар Јанковић

Краља Петра 4, учионица 15

субота

27.11.2021.

Технологија текстила 1
Снежана Станковић

Технолошко металуршки факултет, Карнегијева 4

Технологија текстила 2
Снежана Станковић

Технолошко металуршки факултет, Карнегијева 4

Музеологија
Милан Попадића

Филозофски факултет, Чика Љубина 18–20

Примењена хемија
Милош Мојовић

Факултет за физичку хемију, Студентски трг 12

Методе конзерваторских испитивања
Љиљана Дамјановић-Василић

Факултет за физичку хемију, Студентски трг 12

субота

27.11.2021.

Елементи режије
Божидар Ђуровић

Краља Петра 4, професорска канцеларија
back to top