Наградни конкурс за идејно решење плаката на тему превенције употребе дувана и никотинских производа

IJZS

У оквиру активности усмерених на очување и унапређење здравља, Канцеларија за превенцију пушења Института за јавно здравље Србије „Др Милан Јовановић Батут” расписује наградни конкурс за идејно решење плаката на тему превенције употребе дуванских и никотинских производа.

Конкурс је намењен студентима уметничких факултета, а учествовање је бесплатно. Рок за пријем радова је 15. новембар 2022. године. Радови ће бити селектовани и оцењени од стране стручног жирија. Најбољих 12 радова биће награђено новчаним наградама и заједно са радовима из најужег избора биће коришћени за  изложбе, израду промотивних и здравствено васпитних материјала.

• ПРВА НАГРАДА у новчаном износу од 60.000 дин.
  • ДРУГА НАГРАДА у новчаном износу од 50.000 дин.
  • ТРЕЋА НАГРАДА у новчаном износу од 40.000 дин.
  • Девет пратећих награда у новчаном износу од по 15.000 дин. (9 x 15.000 дин.)

Текст са детаљним информацијама о пропозицијама, пријава на конкурс и формулар Сагласности за обраду података о личности могу се наћи на линку: https://www.batut.org.rs/index.php?content=2452