Конкурс за XXII Бијенале студентског цртежа Србије

WIN 20220224 17 01 47 Pro

Конкурс за XXII Бијенале студентског цртежа Србије – Дом културе Студентски град, Нови Београд

Право учешћа имају сви студенти основних, мастер и докторских студија по избору професора са Факултета примењених уметности у Београду. С обзиром да ће наш факултет бити представљен на осам табли галеријског формата 100×70 цм, као и са неколико свезака цртежа, молимо Вас да радови буду мањег формата.

Цртежи треба да су на полеђини потписани од стране аутора: име и презиме, година студирања, одсек, подаци о раду (техника, година настанка, димензије), сваки засебно.

Пријем радова је 20. и 21. марта 2023. у улици Краља Петра 4 у наставничкој просторији од 12 до 14h.
XXII Бијенале студентског цртежа Србије ће бити отворено у суботу 20. маја 2023. у 13h.