Освоји V-Ray лиценцу на студентском такмичењу у рендеровању

naslovna

Подели своју визију и искористи шансу да освојиш В-Раy годишњу лиценцу за студенте коју поклањају наши пријатељи из компанијеChaos Group.

Изазов смо премијерно поделили са вама током конференције CGA Belgrade која је, баш као и само такмичење, носила тему: Remodeling the Future. Стога је у ову објаву укључен и CGA logo, спреман да буде (ре)моделован у три димензије и изрендерован у окружењу по твом избору, дизајнирано тако да нам исприча причу о томе како ти видиш будућност креативне индустрије и технологја које је прате. Другим речима: замисли себе као архитекту будућности и пружи нам увид у твоју визију – и где видиш CGA дух унутар ње.Такмичење је организовано као део CGAcademy, засебне програмске целине CGA конференције коју води тим Crater Training Centra.

ПРИЛОЗИ

Студентско такмичење