20. Festival studentskog filma / Tranzicija

TRANZICIJA

Festival je organizovan od strane studenata Katedre za Menadžment i produkciju pozorišta, radija i kulture (Fakultet dramskih umetnosti), i već godinama okuplja studente i filmske entuzijaste – prikazujući filmska ostvarenja sa akademija i umetničkih škola širom sveta. Projekat se realizuje u saradnji sa Jugoslovenskom Kinotekom, a uz podršku Ministarstva kulture i informisanja Republike Srbije.

Osim bogatog glavnog programa, neizostavna komponenta ovogodišnjeg FSF-a je njegov prateći program, koji je povod našeg obraćanja.  Prateći program 20. Festivala studentskog filma koncipiran je u formi multimedijalne izložbe vizuelnih umetnosti, koja nastoji da, kroz različite umetničke forme, prikaže viziju tranzicije (krovne teme festivala) – sa ciljem ispitivanja neprekidnih promena koje su integralni deo naših života, ali i njihovih posledica.

Realizacija izložbe planirana je za period od 1-15. oktobra 2022. godine.

Za sve dodatne informacije, možete pisati na mejl mila09.miljkovic@gmail.com

LINK ZA PRIJAVU: https://forms.gle/9uJCWzcwgkohTxft9