Енглески језик: прво предавање у школској 2021/22. години

2560px Flag of the United Kingdom.svg

Обавештавају се студенти прве године да ће се уводно предавање из предмета Енглески језик 1 одржати по распореду часова, у среду 29.9.2021, у Карађорђевој улици бр. 15 (учионица бр. 4), по следећем распореду:

14:00– 14:45
Конзервација и рестаурација, Примењено сликарство, Примењена графика, Костим, Текстил

14:45 – 15:30
Керамика, Сценографија, Примењено вајарство, Графички дизајн, Индустријски дизајн, Дизајн ентеријера и намештаја

На уводном предавању студенти ће добити све потребне информације у вези са наставом на предмету Енглески језик 1 у зимском семестру школске 2021/22. Присуство предавању је обавезно за све студенте који немају здравствене тегобе, и то искључиво у датим терминима, уз поштовање мера заштите од вируса корона прописаних правилницима ФПУ.

Обавештавају се студенти друге године да ће се уводно предавање из предмета Енглески језик 2 одржати по распореду часова, у понедељак 27.9.2021, у Карађорђевој улици бр. 15 (учионица бр. 4), по следећем распореду:

19:00 – 19:45

19:45 – 20:30

На уводном предавању студенти ће добити све потребне информације у вези са наставом на предмету Енглески језик 2 у зимском семестру школске 2021/22. Присуство предавању је обавезно за све студенте који немају здравствене тегобе, и то искључиво у датим терминима, уз поштовање мера заштите од вируса корона прописаних правилницима ФПУ.

доц. др Александар Вулетић