“Радионица ЛЕТ” изложба студената и докторанада ФПУ

IMG 0127 scaled

Позивамо вас на изложбу радова студената и докторанада Факултета примењених уметности, са радионице „ЛЕТ” (инсталације, објекти, асемблажи) коју води ред. проф. ФПУ, Марко Лађушић.
Изложба ће бити отворена у четвртак 28. децембра у 19h, у Гаражи испред Куле у комплексу Цетињска.

„Већ другу годину представљамо студентске радове у јавном простору кроз алтернативне пројекте. Циљ је оснаживање уметничких пракси кроз реалне пројекте професионалне продукције. Пројекат су подржале фирме Екостар пак Д.О.О. Србија и ЦРЕСТ Д.О.О. Србија. Ове године су укључени студенти основних и мастер студија са модула: Фотографија, Сценографија, Примењено вајарство, Индустријски дизајн и Унутрашња архитектура, као и докторанди ФПУ”, ред. проф. Марко Лађушић.

Асистент на пројекту:
Никола Јездовић