Наградни конкурс за идејно решење плаката на тему промоције здравља и здравих стилова живота

naslovna2019Dd

Центар за промоцију здравља Института за јавно здравље Србије “Др Милан Јовановић Батут” расписује наградни конкурс за идејно решење плаката на тему промоције здравља и здравих стилова живота. Радови треба да истакну предности здравља и здравих стилова живота како за појединца тако и за целокупно друштво, а могу бити дело једног или више аутора. Рок за слање радова је 20.новембар, а резултати конкурса биће објављени на сајту Института за јавно здравље Србије www.batut.org.rs  до краја 2023. године. Најбољи радови биће коришћени за израду промотивних и здравствено васпитних материјала, а конкурсом су предвиђене и новчане награде и то:

Прва награда у износу од 60.000 динара
Друга награда у износу од 50.000 динара
Трећа награда у износу од 40.000 динара и
9 пратећих награда у износу од по 15.000 динара.

Додатне информације можете добити телефоном 011/2684 566/локал 178 радним данима од 9 до 14 сати (Татјана Шљивар) или путем мејла:
tatjana_nov@yahoo.com (у копији  jelena_gudelj@batut.org.rs).

ПРИЛОЗИ

Обавештење о наградном конкурсу

Пријава за наградни конкурс

Сагласност за обраду података о личности