ДЕСЕТИ ПреСалона под називом КРУГОВИ

pozivnica KRUGOVI

46. Салон архитектуре, МПУ,
Галерија Анастас Јовановић

У Музеју примењене уметности, у галерији Анастас Јовановић, у оквиру 46. Салона архитектуре,  18. 03. отвара се манифестација међународног карактера ПреСалона под називом КРУГОВИ.

Гости овогодишњег ПреСалона Факултет за дизајн, Љубљана (Faculty of design, Ljubljana) и Архитектонски факултет из Подгорице.

Програм студентске радионице почиње 18.03, а наставља се током читаве недеље изложбом студентских пројеката свих факултета учесника, серијом вечерњих предавања и презентација као и радом студентских тимова на централној интердисциплинарној радионици.

Линк програма
Линк ФБ странице

Визуелни идентитет манифестације ПреСалона – ПРИЧЕ: Ања Говедарица, студенткиња 4. године Графичког дизајна

1

ПреСалона је пројекат сарадње, умрежавања и размене искустава четири факултета архитектуре и дизајна, са 4 универзитета, у којем учествују:

• Факултет примењених уметности, Универзитет уметности у Београду, Одсек унутрашња архитектура и дизајн намештаја,
  • Архитектонски факултет, Универзитет у Београду
  • Грађевинско архитектонски факултет, Универзитет у Нишу
  • Факултет техничких наука, Универзитет у Новом Саду, Департман за архитектуру и урбанизам.

pozivnica KRUGOVI