Резултати студентске радионице „С оне стране огледала – интервенисање у простору применом огледала“

bitstream naslov

Обавештавамо Вас да је Зборник радова са студентске радионице „С оне стране огледала – интервенисање у простору применом огледала“ дигитално публикован и можете га преузети са адресе:

Међууниверзитетска студентска радионица „С оне стране огледала – интервенисање у простору применом огледала“ је одржана на Архитектонском факултету Универзитета у Београду у периоду од 19.11.2022. до 03.12.2022. године. Учесници радионице су били студенти Факултета примењених уметности Универзитета уметности у Београду, Шумарског факултета Универзитета у Београду и Архитектонског факултета Универзитета у Београду.

Радионицу је водило укупно 14 наставника и сарадника са сва три горепоменута факултета, а учествовало је 55 студената са свих година академских студија (осим прве).

Студенти Факултета примењених уметности, учесници радионице су: Марија Тошић, Јана Божовић, Алекса Аврамовић, Ирина Магенхајм, Марија Куцурски, Вељко Мићовић, Ена Црногорац, Симона Живковић, Тамара Маркоски, Ања Поповић, Тијана Секуловић, Ума Хусовић, Стефан Радусин, Марта Ралић, Теа Радетић, Неда Радак и Тамара Милошевић.

Са Факултета примењених уметности супервизор радионице је био др Слободан Мишић, ванредни професор, ментор радионице Теодора Стојановић, мастер дизајнер, истраживач приправник, рецензент Зборника радова мр Тања Манојловић, редовни професор.