уторак
30.01.2024.
12.00
Енглески језик 1 (једносеместрални)
Александар Вулетић
среда
31.01.2024.
12.00
Енглески језик 2 (једносеместрални)
Александар Вулетић
12.00
Енглески језик 2 (двосеместрални)
Александар Вулетић
12.00
Енглески језик 3 (једносеместрални)
Александар Вулетић
четвртак
01.02.2024.
10.00
Српска уметност 20. века
Весна Круљац
10.00
Историја уметности 3
Весна Круљац
10.00
Историја уметности 4
Весна Круљац
петак
02.02.2024.
11.00
Биологија у конзервацији и рестаурацији
Милица Љајевић Грбић
12.00
Историја дизајна
Светлана Смолчић Макуљевић
10.00
Методика ликовног васпитања и образовања
Кристинка Селаковић
субота
03.02.2024.
12.00
Историја филма
Александар Јанковић
10.00
Теорија визуелне културе 1
Влатко Илић
10.00
Теорија визуелне културе 2
Влатко Илић
10.00
Естетика комуникације 1
Влатко Илић
понедељак
05.02.2024.
12.00
Познавање материјала 1 (двосеместрални)
Ирена Живковић
12.00
Познавање материјала 2 (двосеместрални)
Ирена Живковић
12.00
Познавање материјала 1 (једносеместрални)
Ирена Живковић
12.00
Познавање материјала 2 (једносеместрални)
Ирена Живковић
12.00
Технологија материјала 1
Ирена Живковић
12.00
Технологија материјала 2
Ирена Живковић
уторак
06.02.2024.
10.00
Нацртна геометрија 1 (једносеместрални)
Слободан Мишић
10.00
Перспектива (двосеместрални)
Слободан Мишић
среда
07.02.2024.
8.00
Историја уметности 1 (двосеместрални)
Милан Просен
8.00
Историја уметности 1 (једносеместрални)
Милан Просен
8.00
Историја уметности 2 (једносеместрални)
Милан Просен
10.00
Савремена архитектура
Владимир Мако
10.00
Архитектонски склопови 1 (двосеместрални)
Драган Манојловић
10.00
Архитектонски склопови 2 (двосеместрални)
Драган Манојловић
10.00
Архитектонски склопови 3 (једносеместрални)
Драган Манојловић
четвртак
08.02.2024.
11.00
Историја уметности 2 (двосеместрални)
Милан Просен
11.00
Историја уметности 3 (једносеместрални)
Милан Просен
12.00
Психологија
Слободан Марковић
петак
09.02.2024.
9.00
Хришћанска иконографија
Милан Просен
10.00
Нацртна геометрија 2 (једносеместрални)
Слободан Мишић
10.00
Нацртна геометрија (двосеместрални)
Слободан Мишић
10.00
Архитектонски склопови 1 (једносеместрални)
Драган Манојловић
10.00
Перспектива 1 (једносеместрални)
Слободан Мишић
субота
10.02.2024.
11.00
Драмски позоришни правци 1
Иван Меденица
11.00
Драмски позоришни правци 2
Иван Меденица
11.00
Историја позоришта 1
Иван Меденица
ПО ДОГОВОРУ
Примењена хемија
Милош Мојовић
Основе музеологије
Милан Попадић
Развој фотографског медија
Владимир Татаревић
Елементи режије
Божидар Ђуровић
Текстилна технологија 1 (једносеместрални)
Мирјана Костић
Текстилна технологија 2 (једносеместрални)
Снежана Станковић
Текстилна технологија 3 (једносеместрални)
Снежана Станковић
Технологија текстила 1 (двосеместрални)
Снежана Станковић
Технологија текстила 2 (двосеместрални)
Снежана Станковић
Методе конзерваторских испитивања
Љиљана Дамјановић-Василић