понедељак
15.01.2024.
8.00
Историја уметности 1 (двосеместрални)
Милан Просен
8.00
Историја уметности 1 (једносеместрални)
Милан Просен
8.00
Историја уметности 2 (једносеместрални)
Милан Просен
12.00
Психологија
Слободан Марковић
уторак
16.01.2024.
8.00
Историја уметности 2 (двосеместрални)
Милан Просен
8.00
Историја уметности 3 (једносеместрални)
Милан Просен
10.00
Класична калиграфија 1 (1 група)
Ведран Ераковић
12.00
Класична калиграфија 1 (2 група)
Ведран Ераковић
14.00
Класична калиграфија 1 (3 група)
Ведран Ераковић
среда
17.01.2024.
9.00
Хришћанска иконографија
Милан Просен
12.00
Познавање материјала 1 (двосеместрални)
Ирена Живковић
12.00
Познавање материјала 2 (двосеместрални)
Ирена Живковић
12.00
Познавање материјала 1 (једносеместрални)
Ирена Живковић
12.00
Познавање материјала 2 (једносеместрални)
Ирена Живковић
12.00
Технологија материјала 1
Ирена Живковић
12.00
Технологија материјала 2
Ирена Живковић
10.00
Историја дизајна
Светлана Смолчић Макуљевић
четвртак
18.01.2024.
09.00
Дизајн публикација
Оливера Батајић Сретеновић
11.00
Педагогија
Ивица Радовановић
10.00
Графика малог формата
Мирјана Томашевић
11.00
Графика – тонске вредности у високој штампи
Мирјана Томашевић
12.00
Графика – ликовно обликовање у високој штампи
Мирјана Томашевић
петак
19.01.2024.
11.00
Биологија у конзервацији и рестаурацији
Милица Љајевић Грбић
11.00
Драмски позоришни правци 1
Иван Меденица
11.00
Драмски позоришни правци 2
Иван Меденица
11.00
Историја позоришта 1
Иван Меденица
понедељак
22.01.2024.
10.00
Методика ликовног васпитања и образовања
Кристинка Селаковић
12.00
Енглески језик 1 (једносеместрални)
Александар Вулетић
уторак
23.01.2024.
12.00
Енглески језик 1 (једносеместрални)
Александар Вулетић
среда
24.01.2024.
10.00
Теорија визуелне културе 1
Дивна Вуксановић
10.00
Теорија визуелне културе 2
Дивна Вуксановић
10.00
Естетика комуникације 1
Дивна Вуксановић
10.00
Нацртна геометрија 1 (једносеместрални)
Слободан Мишић
10.00
Перспектива (двосеместрални)
Слободан Мишић
четвртак
25.01.2024.
10.00
Класична калиграфија 1
Јана Оршолић
10.00
Српска уметност 20. века
Весна Круљац
10.00
Историја уметности 3
Весна Круљац
10.00
Историја уметности 4
Весна Круљац
10.00
Нацртна геометрија 2 (једносеместрални)
Слободан Мишић
10.00
Нацртна геометрија (двосеместрални)
Слободан Мишић
10.00
Перспектива 1 (једносеместрални)
Слободан Мишић
10.00
Архитектонски склопови 1 (једносеместрални)
Драган Манојловић
12.00
Енглески језик 3 (једносеместрални)
Александар Вулетић
петак
26.01.2024.
12.00
Енглески језик 3 (једносеместрални)
Александар Вулетић
12.00
Енглески језик 2 (једносеместрални)
Александар Вулетић
12.00
Енглески језик 2 (двосеместрални)
Александар Вулетић
10.00
Савремена архитектура
Владимир Мако
субота
27.01.2024.
10.00
Архитектонски склопови 2
Драган Манојловић
10.00
Архитектонски склопови 1 (двосеместрални)
Драган Манојловић
10.00
Архитектонски склопови 2 (двосеместрални)
Драган Манојловић
10.00
Архитектонски склопови 3 (једносеместрални)
Драган Манојловић
ПО ДОГОВОРУ
Примењена хемија
Милош Мојовић
Основе музеологије
Милан Попадић
Развој фотографског медија
Владимир Татаревић
Елементи режије
Божидар Ђуровић
Текстилна технологија 1 (једносеместрални)
Мирјана Костић
Текстилна технологија 2 (једносеместрални)
Снежана Станковић
Текстилна технологија 3 (једносеместрални)
Снежана Станковић
Технологија текстила 1 (двосеместрални)
Снежана Станковић
Технологија текстила 2 (двосеместрални)
Снежана Станковић
Методе конзерваторских испитивања
Љиљана Дамјановић-Василић